Просмотров: 2863, Категория: Реклама    
Він складається з камери, повністю заповненою повітрям. Наша компанія пропонує матрац від пролежнів, виконаний з полівінілхлориду. Він є нетоксичним, неаллергенний і дуже міцним матеріалом. Такий протипролежневі матрац купити варто також тому, що полівінілхлоридне покриття своєму розпорядженні спеціальними отворами - мікропорами, за допомогою яких відбувається вентиляція і одночасно підсушування шкіри пацієнта.

Наш матрац проти пролежнів складається з камер, розділених в свою чергу на осередки, які наповнюються повітрям в шаховому порядку за допомогою автоматичного компресора. Це дозволяє постійно змінювати рівень тиску в них, що благотворно позначається на шкірі пацієнта. Такий протипролежневі матрац з компресором можуть використовувати люди, що мають вагу до 120 кг. Щоб купити протипролежневі матрац, потрібно оформити замовлення на нашому сайті. Доставка товару замовникам здійснюється за допомогою кур'єра або транспортних компаній, наприклад, Новою поштою по всій Україні. Крім того, матраци можна отримати безпосередньо шляхом самовивозу з офісу. А купить матрас противопролежневый можно на отличном ресурсе http://kriz.by.

Наші матраци від пролежнів використовують систему Pro повітря 200, яка створює ефект масажу завдяки зміні тиску в осередках камер через кожні 10 хвилин. Цей матрац кладуть зверху звичайного матраца і надійно фіксують на ліжку з допомогою подовжень з обох сторін. Додатково хворим може використовуватися і протипролежнева подушка. Дані протипролежневі матраци забезпечені лазерною перфорацією, що створює хорошу вентиляцію. Найчастіше купити протипролежневі матрац необхідно хворим з багатьма захворюваннями опорно-рухового апарату, центральної нервової системи та іншими захворюваннями, при яких людина змушена довгий час лежати в нерухомому стані. Тому продаж протипролежневі матраців ефективно вирішує проблему по догляду за такими хворими, як в домашніх умовах, так і в стаціонарі. Подібний матрац прагнуть придбати багато лікувальні заклади і родичі пацієнтів.
Добавлено: 7.03.2015, 20:14


Оставлено комментариев: 0
Добавление комментария